Farnosť Božieho milosrdenstva Svinia Nezaradené 2. výročie blahorečenia Anky Kolesárovej

2. výročie blahorečenia Anky Kolesárovej

1. septembra 2018 sme boli účastní nádhernej slávnosti blahorečenia Anny Kolesárovej na košickom štadióne.
Čas rýchlo plynie a my sa blížime už k druhému výročiu.
Pozývame vás do Vysokej nad Uhom na „Ankinu oslavu“,
ktorá sa uskutoční dňa 30. augusta 2020.

Program (na pódiu pri kostole):
  9:00 večeradlo – vedie spoločenstvo Fatima.
10:00 svätá omša – celebruje otec Marcel Jurč, nový správca farnosti.
13:00 pásmo slova, svedectiev a hudby známej slovenskej heligonkárky Vlasty Mudríkovej a hudobníka Jozefa Opatovského.
Počas programu bude adorácia s modlitbou Korunky Božieho milosrdenstva a tiež bude možné navštíviť hrob Anky Kolesárovej a Domček pastoračného centra.

Pozn:

• Program osláv bude prebiehať na pódiu vonku pri kostole s dodržaním všetkých potrebných hygienických opatrení.
  • Parkovanie bude v areále Domčeka (na trávniku za detským ihriskom), pri coop Jednota, pri cintoríne ako aj pri kalvínskom kostole. Prosíme, aby ste neparkovali na trávnikoch pozdĺž Hlavnej cesty, aby tak bola zabezpečená plynulá premávka. Za pochopenie ďakujeme.