Farnosť Božieho milosrdenstva Svinia Nezaradené Vešpery v Dóme sv. Alžbety s J. Em. Pietrom Parolin

Vešpery v Dóme sv. Alžbety s J. Em. Pietrom Parolin

Milí veriaci,

v dňoch 14. – 16. septembra 2023 navštívi Slovensko štátny sekretár Svätého stolca J. Em. Pietro Parolin, „druhý muž Vatikánu“.

Pricestuje pri príležitosti 30. výročia obnovenia diplomatických vzťahov medzi Slovenskou republikou a Svätým stolcom, 1160. výročia príchodu sv. Cyrila a Metoda na naše územie, 20. výročia návštevy svätého Jána Pavla II. na Slovensku a druhého výročia návštevy pápeža Františka na Slovensku. Navštívi Bratislavu, Šaštín, Košice a Klokočov.

Jeho program v piatok 15. septembra o 19:00 h zahŕňa aj návštevu Dómu sv. Alžbety a modlitbu Večerných chvál – Vešpier, na ktorú vás srdečne pozývam.

S požehnaním

+ Mons. Bernard Bober

arcibiskup-metropolita