Farnosť Božieho milosrdenstva Svinia Nezaradené 7 týždňov za prenasledovaných kresťanov

7 týždňov za prenasledovaných kresťanov

Od 6.11.2020 do 25.12.2020 sa na Slovensku uskutoční modlitbová kampaň 7 týždňov za prenasledovaných kresťanov. Ide o dobrovoľnú kampaň pre všetkých kresťanov, ktorým nie sú ľahostajní naši prenasledovaní bratia a sestry.  

Základné podmienky:  

1. Každý deň počas týchto 7 týždňov sa treba pomodliť hocijakú modlitbu obetovanú za prenasledovaných kresťanov. (napr. ruženec, desiatok ruženca, korunka Božieho milosrdenstva, ….) 

Zvlášť v piatky: cez tento deň, kedy náš Pán trpel ako trpia aj prenasledovaní kresťania sa pomodlíme: korunku Božieho milosrdenstva, bolestný ruženec, krížovú cestu za prenasledovaných + možno pridať vlastné modlitby. Modlitby obetujeme na úmysly tejto kampane. 

Ak Vás kampaň oslovila, viac informácií nájdete po kliknutí TU