Farnosť Božieho milosrdenstva Svinia Nezaradené 5. výročie blahorečenia Anny Kolesárovej

5. výročie blahorečenia Anny Kolesárovej

Milí priatelia,

pozývame Vás na oslavy 5. výročia blahorečenia Anny Kolesárovej, ktoré sa uskutočnia 1. septembra 2023 vo Vysokej nad Uhom. Slávnostná svätá omša začne o 10.30 a jej hlavným celebrantom bude Mons. Bernard Bober, košický arcibiskup – metropolita. Pred svätou omšou od 9.30 sa spojíme v modlitbe posvätného ruženca, ktoré povedie spoločentvo Fatima z Košíc. Po prestávke na obed a malom občerstvení o 13:30 začne na pódiu pásmo slová, hudby a svedectiev doprevádzané hudobným hosťom Poetica musica a bude ukončené adoráciou. Bližšie info na plagátoch.

Tešíme sa, že blahoslavená Anka pomáha mnohým žiť skutočné kresťanské a ľudské hodnoty. Príďte načerpať duchovné a duševné sily a vyprosiť milosti pre tých, ktorí to najviac potrebujú.

Organizované skupiny/farnosti/spoločenstvá, ak je to možné, nahláste vopred na tomto linku:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScB_EqbVXH1mt63dVbWpkJPr36w5wNeKr1uqp5uhQqYsughNQ/viewform?vc=0&c=0&w=1&flr=0

Tešíme sa na vás!

Pastoračné centrum Anny Kolesárovej Vysoká nad Uhom
a Farnosť sv. Jána Krstiteľa Pavlovce nad Uhom