Farnosť Božieho milosrdenstva Svinia Nezaradené Košický formačno-akademický program spoločenstva Ladislava Hanusa 2023

Košický formačno-akademický program spoločenstva Ladislava Hanusa 2023

Spoločenstvo Ladislava Hanusa otvára nový ročník košického formačno-akademického programu. Pozývame doň študentov a mladých pracujúcich vo veku 18 – 30 rokov. Program trvá od februára do mája budúceho roka a pozostáva z týždenných stretnutí v Košiciach. Dvanásť účastníkov si spolu s moderátorom bude prechádzať prečítané texty z oblasti filozofie a teológie a hľadať odpovede na otázky viery a morálky. Zvýhodnené prihlasovanie trvá do konca roka. Viac nájdete na slh.sk/kosice.

S pozdravom

Jakub Lipták

akademicko-formačné programy

Spoločenstvo Ladislava Hanusa

+421 904 902 715

slh.skhanusovedni.skkonzervativnysummit.skverbumcasopis.sk

Páči sa Vám, čo robíme? Pomôžte nám rásť a podporte vznik Inštitútu Ladislava Hanusa: www.donio.sk/ILH