Farnosť Božieho milosrdenstva Svinia Nezaradené Doma je doma 12. 10. 2020 TV LUX (Pompejská novéna a ruženec)

Doma je doma 12. 10. 2020 TV LUX (Pompejská novéna a ruženec)

Pozývame sledovať reláciu TV LUX Doma je doma dnes 12. 10. 2020 so začiatkom o 17:30 na tému Pompejská novéna a ruženec.

Od 7. októbra, sviatku Ružencovej Panny Márie, sa na Slovensku pod záštitou sestier satmárok a členov Rodiny Nepoškvrnenej, modlíme novénu k Panne Márii z Pompejí. Ide už o druhé podobné pozvanie v tomto roku a obe súvisia s prosbou o odvrátenie a ukončenie epidémie koronavírusu. Čo ale je Pompejská novéna a ako sa ju modliť? O tom budeme hovoriť v relácii Doma je doma. V poslednom vstupe privítame zástupcu pápežskej nadácie ACN Pomoc trpiacej Cirkvi a povieme si o novinkách v aktivite Milión detí sa modlí ruženec pre tento rok. Moderuje Jana Trávníčková.